Průmyslová lepidla a tmely za výhodné ceny

Klüber BARRIERTA L 25 DL - 1 kg

Speciální plastické mazivo pro mazání citlivých plastů a elastomerů.

Sleva
Doporučený
Akce
Novinka
Výprodej
Bazar
Osobní odběr zdarma
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Klüber BARRIERTA L 25 DL - 1 kg
Kód produku:

Záruka:

nespecifikováno

Výrobce:

Klüber

Varianty:
1 kg
Skladem
Při objednání do 14:00 doručíme v pátek - 22.3.2024
45 986 
45 986 
38 005 
-
+

Popis

Produkt BARRIERTA L 25 DL na základě použitého perfluorpolyéterového oleje a PTFE odolává působení mnoha médií, například vody a uhlovodíků.

Potřebujete zajistit u třecích míst kluzných párů elastomer/kov nebo plast/plast nízké součinitele tření po dlouhou dobu a v široké teplotní oblasti? Nízkých součinitelů tření do teplot až -25 °C je možné dosáhnout použitím produktu BARRIERTA L 25 DL v mnoha aplikacích, zejména při mazání těsnění u dveří vlaků. To Vám například umožní splnit požadavky u vlaků na malý vzestup tlaku při průjezdech tunelem a konstantní ovládací síly dveří v široké teplotní oblasti.

Pro těsnění dveří vlaků, která mohou přijít do styku s oblečením cestujících, je BARRIERTA L 25 DL SPRAY obzvláště výhodná, protože ji lze aplikovat ve velmi tenkém mazacím filmu. To pomáhá zabránit znečištění cestujících mazivem a zároveň umožňuje případné zachycené kusy oděvů vytáhnout s vynaložením minimální síly.

Očekáváte dlouhou životnost těsnění i v případech, kdy je vystaveno přímému slunečnímu záření? Produkt BARRIERTA L 25 DL absorbuje část ultrafialového záření slunečního světla, čímž těsnění zůstává pružné po delší dobu.

Požadujete dobrou snášenlivost s citlivými materiály? V praxi se ukazuje dobrá snášenlivost produktu s mnoha citlivými plasty, jako například PC, nebo elastomery jako EPDM.

Požadujete pro aplikace v optice mazivo, které na čočkách nevytváří žádný kondenzát? V tomto případě produkt BARRIERTA L 25 DL má na základě nízkého tlaku páry základového oleje dobré předpoklady eliminovat vznik kondenzátu.

Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky

Recenze

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky
Logo
Potřebujete poradit?
Po - Pá 7:00 - 15:00
+420 733 564 700 support@intercut.cz