Průmyslová lepidla a tmely za výhodné ceny

Klüber POLYLUB GLY 801 - 1 kg

Syntetický mazací tuk pro širokou škálu aplikací.

Sleva
Doporučený
Akce
Novinka
Výprodej
Bazar
Osobní odběr zdarma
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Klüber POLYLUB GLY 801 - 1 kg
Kód produku:

Záruka:

nespecifikováno

Výrobce:

Klüber

Varianty:
1 kg
Skladem
Při objednání do 14:00 doručíme v pondělí - 25.3.2024
8 471 
8 471 
7 001 
-
+

Popis

Produktová řada POLYLUB GLY 801 je založena na syntetickém uhlovodíkovém oleji, minerálním oleji a speciálním lithiovém mýdle. Tyto mazací tuky byly vyvinuty pro snížení tření a ochranu proti opotřebení kluzných ložisek, kluzných vedení nebo malých plastových ozubených kol. Kromě toho je třeba vzít v úvahu zvláštní vlastnosti plastového mazání. Protože se kovy a plasty chovají v klíčových ohledech odlišně, musí se vlastnosti maziva přizpůsobit plastu. Plasty jsou ve srovnání s kovy relativně měkké. Tuhá maziva, která mají často pozitivní vliv na třecí místa kovů, mohou mít negativní vliv na plastové povrchy nebo být neúčinná. S POLYLUB 801 vyvinula společnost Klüber Lubrication řadu produktů pro plastické mazání, které neobsahuje pevná maziva a dobře přilne.

Oblasti použití:

  • Automobil: Táhlo řazení, pohyblivé části ovládání topení a ventilace, těsnění tlumičů, prvky spojovací tyče, mechanismy sedadel, vedení střešního okna, pedály. 
  • Převody: Malé elektrické převody s plastovo-kovovými třecími tělesy, manuální převody s velmi nízkými posuvnými rychlostmi.
  • Pneumatické systémy: Pneumatické ventily a pneumatické válce s pístnicí a bez pístnice (horní rozsah provozních teplot by měl být maximálně 130 °C)
  • Těsnění: Mazací a těsnící tuk pro různé typy těsnění. Kromě toho lze tuto produktovou řadu použít pro mnoho dalších plastových součástí, které se opotřebovávají relativním pohybem vůči kovovým nebo plastovým povrchům. Snižují hluk a do značné míry brání nežádoucímu hluku.

Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky

Recenze

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky
Logo
Potřebujete poradit?
Po - Pá 7:00 - 15:00
+420 733 564 700 support@intercut.cz