Průmyslová lepidla a tmely za výhodné ceny

LOCTITE 4902 - 20 G, VTEŘINOVÉ LEPIDLO PRUŽNÉ

LOCTITE 4902 je vysoce pružné vteřinové lepidlo určené pro lepení lékařských pomůcek. Umožňuje použití různorodých a neprůhledných materiálů přo zlepšení vlastností vyráběného zařízení. LOCTITE 4902 nabízí výrazně lepší vlastnosti ve srovnání s běžnými vteřinovými lepidly, včetně pevnosti v pružném lepeném spoji a vynikající těsnící schopnosti. Všechny další vlastnosti kyanokrylátů jsou zachovány, včetně vysoké pevnosti,rychlého vytvrzení a snadného použití.

Sleva
Doporučený
Akce
Novinka
Výprodej
Bazar
Osobní odběr zdarma
Doprava zdarma
Dárek zdarma
LOCTITE 4902 - 20 G, VTEŘINOVÉ LEPIDLO PRUŽNÉ
Kód produku:

8981504

Záruka:

nespecifikováno

Výrobce:

Loctite

Varianty:
LOCTITE 4902 - 20 G, VTEŘINOVÉ LEPIDLO PRUŽNÉ
Skladem
1 675 
1 675 
1 384 
-
+

Popis

Pokyny pro použití:

  1.  Doporučuje se, aby lepené plochy byly čisté a odmaštěné. Vyčistěte všechny povrchy pomocí vhodného čističe Loctite a nechte uschnout.
  2. Pro zlepšení výsledků lepení na plastech s nízkým povrchovým napětím použijte na lepené plochy primerLoctite 770 nebo 7239. Naneste jednu tenkou vrstvu a nechte povrch uschnout.
  3. Pokud je to nutné, je možné použít aktivátory LOCTITE. Naneste aktivátor LOCTITE na jeden z lepených povrchů (pokud jste na jeden povrch již použili primer, nenanášejte na něj aktivátor). Nechte aktivátor zaschnout.
  4. Naneste lepidlo na jeden z lepených povrchů (nenanášejte lepidlo na aktivovaný povrch). K rozetření lepidla nepoužívejte štěteček, tkaninu ani papír. Během několika sekund spojte lepené součásti k sobě. Součásti je třeba vůči sobě přesně nastavit dříve, než velmi krátká doba fixace lepidla způsobí, že lepidlo začne klást mírný odpor vůči vzájemnému pohybu.
  5. Na vytvrzení lemů nebo lepidla mimo lepenou spáru je možné použít aktivátor LOCTITE®. Nastříkejte nebo nakapejte přiměřené množství aktivátoru na přetok lepidla.
  6. Slepený spoj by měl být pevně fixován nebo sevřen do doby, než je dosaženo doby fixace lepidla.
  7. Před uvedením slepené sestavy do provozního zatížení je třeba nechat produkt řádně vytvrdnou pro získání plné pevnosti (typicky 24 až 72 hodin po sestavení v závislosti na velikosti spáry, materiálu a podmínek prostředí).

Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky

Recenze

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky
Logo
Potřebujete poradit?
Po - Pá 7:00 - 15:00
+420 733 564 700 support@intercut.cz