Průmyslová lepidla a tmely za výhodné ceny

Super Lube mazadlo - tuk, plechovka 400 g

Tuk SuperLube je univerzální vysoce odolné víceúčelové mazadlo s částicemi teflonu, které zajišťuje dlouhodobou ochranu proti tření, opotřebení a korozi.

Doporučený
Sleva
Novinka
Výprodej
Bazar
Akce
Osobní odběr zdarma
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Super Lube mazadlo - tuk, plechovka 400 g
Kód produku:

8235510

Záruka:

nespecifikováno

Varianty:
Super Lube mazadlo - tuk, plechovka 400 g
Skladem
652 
652 
539 
-
+

Popis

Tuk SuperLube je patentované, vysoce odolné víceúčelové mazadlo s částicemi teflonu (PTFE - Syncolon®). Syntetické tekutiny se kombinují s přidanými částicemi teflonu a vytváří tak prémiové mazadlo, které zajišťuje dlouhodobější ochranu proti tření, opotřebení a korozi. Mechanická zařízení tak vydrží déle, snižuje se potřeba údržby a oprav a zlepšuje funkčnost.

Mazadlo má dobrou mechanickou stabilitu, neodpařuje se, netaje, neodděluje a netvoří gumové usazeniny. Je voděodolné a nevodivé. Je tak ideální pro ošetření součástek všech mechanických zařízení (např. kol a motorek, zbraní, rybářského, loveckého, zahradnického i sportovního vybavení, spojů, závěsů, zámků, kohoutků apod.) Hodí se i pro aplikace vyžadující elektrickou izolaci.

V tuku SuperLube není obsažen žádný silikon. Mazadlo je netoxické, biologicky rozložitelné a šetrné k životnímu prostředí. Má také certifikaci NSF (americká organizace zabývající se testováním, inspekcí a certifikací produktů) dokládající, že je vhodné i pro použití v potravinářství (certifikace H1 pro příležitostný kontakt s potravinami).

Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.
* - povinné položky

Recenze

* - povinné položky
Logo
Potřebujete poradit?
Po - Pá 7:00 - 15:00
+420 595 782 659 info@intercut.cz