Průmyslová lepidla a tmely za výhodné ceny

WD-40 - 5l

Mazací složky tohoto univerzálního maziva se rozprostřou a díky vysoké přilnavosti se udrží na všech pohybujících se částech mechanizmu. Dokonce i za vlhkosti úplně smočí povrch a vytvoří antikorozní vrstvu. Dostane se do nejobtížněji dosažitelných míst, pod mastnotu, maziva a špínu. WD-40 patří k nejznámějším a nejprodávanějším mazacím prostředkům na trhu.

Sleva
Doporučený
Akce
Novinka
Výprodej
Bazar
Osobní odběr zdarma
Doprava zdarma
Dárek zdarma
WD-40 - 5l
Kód produku:

7420046

Záruka:

nespecifikováno

Výrobce:

WD-40

Varianty:
WD 40, WD40
Skladem
957 
957 
791 
-
+

Popis

Vytváří voděodolnou a zároveň dielektrickou bariéru. Vhodný všude tam, kde potřebujete odstranit vrzání, uvolnit zaseklé mechanismy, rozpustit usazené nečistoty, mazat, ochránit součásti proti korozi i vlhku. Po nanesení na plochu se mazivo naváže na povrch a rozpustí veškeré mastnoty. Protože neobsahuje silikony, neváže na sebe další nečistoty. Balení WD-40 5 litrů je vhodné při opravdu velké spotřebě maziva, pokud potřebujete menší balení, vybírejte na našem e-shopu z maziv WD-40 400 ml nebo WD-450 ml s moderní technologií Smart Straw. Stejně tak u nás najdete i menší balení WD-40 100 ml nebo 250 ml.

Vlastnosti WD-40

WD-40 jako přípravek na vytěsňování vody

Potřebujete vytěsnit vodu z elektrických nebo jiných systémů? WD-40 vytvoří mezi ošetřovaným kovem a tekutinou nevodivou dielektrickou vrtvu, která kapalinu spolehlivě vytěsní. Používáním WD-40 tak můžete zamezit vzniku zkratů v důsledku vlhkosti na elektrických zařízeních.

WD-40 jako mazivo

Vysoká přilnavost lubrikačních složek zajišťuje široký rozptyl a schopnost udržet se i na pohyblivých částech mechanismů. Jako mazivo se tak WD-40 hodí při promazání závitů, ventilů, různého nářadí a podobně. Přípravek je tak často označován jako univerzální mazivo.

WD-40 jako  účinný čistič

WD-40 účinně pronikne pod mastnoty, nečistoty, zbytek lepidel a spojovacích materiálů nebo staré kusy nálepek a usnadní vám jejich odstranění. Usazené nečistoty rozpustí a ošetřovaný povrch WD-40 účinně vyčistí. Díky tomu, že neobsahuje silikony, žádné další nečistoty na sebe WD-40 neváže.

WD-40 chrání proti korozi

Díky svým unikátním vlastnostem a antikorozním složkám dokáže WD-40 ochránit proti korozi kovové povrchy. Dokáže efektivně ochránit kovy před vlhkostí i jinými korozními prvky. Po nanesení totiž vytvoří přípravek tenký olejový film, který vlhkost nepropustí. Mazivo je tak užitečné například při ochraně pantů dveří, pracovních nástrojů a podobně.

WD-40 na uvolňování zatuhlých spojů

Potřebujete rychle a co nejjednodušeji uvolnit zatuhlé matice, šrouby, panty nebo různé součástky? WD-40 se dostane do všech spojů i mikroskopickými mezírkami. Během chvíle tak uvolní i zapečené, zarezlé nebo silně zatuhlé spoje. INeocenitelným pomocníkem tak WD-40 bývá při montáži a především demontáži starších strojů.

Pro koho je mazivo WD-40 vhodné?

  • Údržbáře
  • Cyklisty
  • Pro domácnost
  • Do dílen
  • A další…

Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky

Recenze

4
Hvězdy

Hodnotil 1 uživatel

5 0x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Test

27.1.2022 15:27
Hvězdy

super produkt

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky
Logo
Potřebujete poradit?
Po - Pá 7:00 - 15:00
+420 733 564 700 support@intercut.cz